menusearch
kayantime.ir

قصه‌ای که تمام نمی‌شود

تقویم
پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
جستجو
هدر سایت

قصه‌ای که تمام نمی‌شود

(0)
(0)
اشتراک خبر در شبکه های اجتماعی اشتراک
تاریخ درج خبر شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹
تعداد بازدید خبر 160
قصه‌ای که تمام نمی‌شود


میدانی، قصهها هیچوقت تمام نمیشوند. شخصیتها عوض میشوند و رؤیاها و کابوسها شکل جدیدی به خودشان میگیرند. با یک شمایل دیگر برای آنهایی که تشنه شنیدن هستند تکرار میشوند. درست شبیه یک لوپ دایرهوار.» درباره نويسنده: المیرا حصارکی متولد ۸ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران است. سالهاست به عنوان روزنامهنگار در عرصههای متفاوت خبری در حوزه فرهنگ و هنر فعالیت کرده است. در تمام این سالها تلاش کرده خبرها و گفتوگوها را در فرم روایی و داستانگونهای خلق کند و مخاطب را با مطالب تولید شده در یک پیکره قرار دهد. با تکیه بر همین تکنیک داستانهای کوتاه بسیاری شکل گرفت و باید اضافه کرد که قصه «جنهای خیابان چهاردهم ویلا» در بیست و یکمین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون پرورش فکری جایزه بهترین قصه در بخش روزنامه نگاری را از آن خودش کرد. .
.
قصهای که تمام نمیشود
نویسنده المیرا حصارکی
چاپ اول |
۱۳۹۸
102 صفحه
انتشارات به نگار نشر به نگار

. کتاب در مورد زنان قشر متوسط است. زنانی که در برهههای مختلف زمانی در شرایط متفاوت همواره به عنوان جنس دوم شناخته شدند؛ اما هر بار تلاش کردند دوست داشته شوند و عاشقی را در زندگی تجربه کنند. قصهای که تمام نمیشود در واقع زندگی امروز و معمولی هر زنی است که میخواهد جدی گرفته شود.
ويژگی: کتاب قصهای که تمام نمیشود اولین اثر نویسنده است. نویسنده در این کتاب سعی کرده به یک زبان ساده برشهای تصویری را فارغ از پیچیدگیهای ذهنی برای مخاطب روایت کند. .

instagram
نظرات کاربران ( 0 نظر )
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام